Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2643
Stary 22.08.2009, 16:10
Małecki to charakter szczególnie pokazał na początku mecz gdy chamskim zagraniem mógł spowodować że Bledzewski byłby drugim bramkarzem na świecie który grałby z kaskiem, faktycznie "charakter". Niestety to nie pierwszy jego "popis" (vide mecz z Jagiellonią i strzał z całej siły w budę gości) i obawiam się że nie ostatni. A co do jego gry to po raz kolejny porobił trochę wiatru a jak mógł ładnie wyłożyć piłkę Kirmowi to musiał pokazać swoje niezadowolenie z faktu iż tamtem mu wcześniej nie podał i strzelił z nieprzygotowanej pozycji.

No ale może to ja jestem jakiś dziwny i nie imponuje mi to co innym.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując