Wyświetl pojedynczy post
użytkownik 11060
Junior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 22.08.2009, 15:47
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Lech też już zaprzestał pozdrawiania zgód. Domyślać sie można, że Triada już długo nie pociągnie.
Parę dni temu relacje na linii Lech-Arka były chujowe ale wszystkie ekipy z obu stron się spotkały, przegadały sprawy i ponoć nie jest źle. Dla przypomnienia trzy lata temu Wisła i Jaga nie potrafiły (nie chciały?) się zebrać żeby ratować zgodę.

A jakim cudem Lech z żydkami trzymają to nie mam pojęcia Chyba na złość "lepszej Błoni" hehe
WP
Odpowiedz cytując