Kamson napisał(a):

Lech też już zaprzestał pozdrawiania zgód. Domyślać sie można, że Triada już długo nie pociągnie.
|
Parę dni temu relacje na linii Lech-Arka były chujowe ale wszystkie ekipy z obu stron się spotkały, przegadały sprawy i ponoć nie jest źle. Dla przypomnienia trzy lata temu Wisła i Jaga nie potrafiły (nie chciały?) się zebrać żeby ratować zgodę.
A jakim cudem Lech z żydkami trzymają to nie mam pojęcia

Chyba na złość "lepszej Błoni" hehe