Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15630
Stary 22.08.2009, 15:29
Ciekawe czy zatrzymamy Alvareza po sezonie bo poki co widac ze pilkarz ten ,jest dobrym wzmocnieniem Wisły .Lysy musi odkladac w skarbonce na koniec sezonu
Odpowiedz cytując