Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2641
Stary 22.08.2009, 14:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Maly -kogucik co w kasze sobie dmuchac sobie nie da.

Jak ja lubie takie charaktery.

Mały z nami ,kibicami!!
Jaki znowu bohater...? :/ Gdzieś to wyczytał...

Z przytoczonego fragmentu wynika, że:
1) Małecki gwiazdorzy - do starszego chłopa sobie gada "na Ty", no i sami widzimy jak coraz częściej reaguje na boisku
2) To raczej Patryk miał przerabane, a Czyżniewski nie dał sobie w kasze dmuchać. Z tego co czytamy wytarmosił/dusił/uderzył Małeckiego, który nie podjął zbyt walki (zresztą on sprawia wrażenie mocnego w gębie najwyzej, taki mimo wszystko krzykacz-konusik)

Kwestia gustu, mnie to nie imponuje, a wręcz śmieszy... Wolałbym by swój zapał przeniósł na treningi i poćwiczył po godzinach dośrodkowania, bo piłkarsko jest przeciętny, nawet w skali ligowej.

I pełna zgoda z Rob Zombie - charakter to ma Sobol. Gracz z klasą. Nie mylmy pojęć.
Ostatnio edytowane przez felipe : 22.08.2009 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując