eMTe napisał(a):

Paweł pójdzie za 2,5 mln i będziemy zadowoleni, szkoda. Co jednak zrobić jak zawodnikowi pali się do wyjazdu : )
|
Tak, a Lewandowskiemu to się nie pali do wyjazdu? Brożek miał już dawno obiecany transfer, tylko nie było konkretnych ofert z ZACHODU. Szkoda, że odejdzie bo od czasów Frankowskiego i Żurawskiego nie mieliśmy takiego napastnika. No, ale cóż zrobić. To normalne, że chce wyjechać bo jest w dobrym wieku do wyjazdu za granicę. Szkoda tylko, że nie jest w takiej formie jak z początku tamtego sezonu bo łatwiej byłoby mu przebić się do składu. Myślę, że te 2,5mln euro to za mało i Wisła się na tyle nie zgodzi. Kurs euro jest niski więc 3,5-4mln by było dobrą ceną (nie wiem czy to jest jednak teraz realne). A co do następcy to nie przekonują mnie wynalazki z Bałkanów ( podobnie jak na razie Kirm). Jesteśmy skazani na Ćwielonga, który mam nadzieję odblokuje się.