Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15627
Stary 22.08.2009, 14:20
Zastąpienie Pawła Brożka będzie bardzo trudne. Bo trzeba będzie załatać dziurę po zawodniku, od którego wymaga się strzelania bramek, najlepiej w każdym meczu. Jeżeli to prawda, co mówi Skorża, że prowadzone są rozmowy, to nasuwa się pytanie kto to będzie. Bo łatanie na szybko jakimś Betopodobnym zawodnikiem to nic nie da. Jeżeli nasi wysłannicy są w Serbii, to może jakąś wschodzącą perełkę znajdą a la Marcelo. Jeśli nie, to będzie seria eksperymentów taktycznych i nie zdziwię się, jak w ataku zobaczę duet Małecki-Kirm. A Skorża nie postawi na zawodników z Młodej Ekstraklasy. Za duża stawka, by ryzykować.



Odpowiedz cytując