dawidTS napisał(a):

|
siemka,chcę sie zapisac na moay thai albo inną sztukę walki (oczywiscie dla poczatkujacego )najlepiej gdzieś w Bronowicach ale rozwaze kazde inne propozycje,macie jakies namiary?
|
Na Kijowskiej masz Raczadam. Treningi 3 razy w tygodniu, koszt 100zł.
Często są organizowane darmowe treningi wprowadzające dla początkujących.
http://www.thaiboxing.pl/index.php