Wyświetl pojedynczy post
Karolus
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10570
Stary 22.08.2009, 14:00
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
siemka,chcę sie zapisac na moay thai albo inną sztukę walki (oczywiscie dla poczatkujacego )najlepiej gdzieś w Bronowicach ale rozwaze kazde inne propozycje,macie jakies namiary?
Na Kijowskiej masz Raczadam. Treningi 3 razy w tygodniu, koszt 100zł.
Często są organizowane darmowe treningi wprowadzające dla początkujących.
http://www.thaiboxing.pl/index.php
Odpowiedz cytując