|
Można powiedzieć, że Pawełek zagrał poprawne spotkanie. Podobnie jak Cebanu z Bełchatowem. Jaki Mariusz jest wszyscy wiemy - nieprzewidywalny... Ja chciałbym powiedzieć, że Diaz zaczyna bardziej przeszkadzać niż pomagać drużynie. Strasznie spowalnia grę, ma przestoje w meczach. Tomek Jirsak bez formy (podobno) jest od nigo lepszy. Gra podobnie jak Kirm, na 2 lub 3 kontakty. Ogolnie mecz na +
|