Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 22.08.2009, 12:45
"W miniony weekend Wisła grała tam spotkanie ligowe. Na mecz z Zagłębiem pojechało 482 kibiców z Krakowa. W sektorze gości pojawiło się również 212 kibiców Śląska Wrocław oraz 12 Lechii Gdańsk."
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując