Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4118
Stary 22.08.2009, 12:43
Jaro ten kupon "polski" szczególnie warty zagrania,tym bardziej że już Ci Wisła weszła,Beskid myślę że podtrzyma passę wygranych meczy u siebie,a na wyjazdach pewnie będzie cienko grać.Życzę powodzenia

ja na dziś skromnie jeden kuponik:
Bełchatów-Piast 1
Flota-Pogoń obie drużyny strzelą gola
Mainz-Bayern 2
Hafnarfjordur-Grindavik 1

za 20 zł do wygrania 88,80 zł

opinie mile widziane
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 22.08.2009 o godz. 13:16.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując