|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#1152

22.08.2009, 12:34
|
Wojtas napisał(a): 
No trzeba przyznac ze ekipy ze Slaska u siebie sa przecietne ale na wyjazdy jadą konkretnie .
Teraz mamy porownanie jak bawil sie Ruch a jak my.Nas bylo 500 ,a ich ponad 1300....
Liczby i cala reszta warte zastanowienia,dlaczego my sie tak nie umiemy bawic.
Ruch przoduje ,potem Gornik ,GKS,Polonia Bytom ,Tyscy ,i Piast Gliwicie.
|
Nas bylo 706
|
|