Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
cpc88
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1149
22.08.2009, 12:13
W Gdyni bez pozdrowien dla Amiki.. Czyzby jakis konflikt w "wielkiej triadzie" haha
cpc88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cpc88
Znajdź inne posty napisane przez cpc88