|
No trzeba przyznac ze ekipy ze Slaska u siebie sa przecietne ale na wyjazdy jadą konkretnie .
Teraz mamy porownanie jak bawil sie Ruch a jak my.Nas bylo 500 ,a ich ponad 1300....
Liczby i cala reszta warte zastanowienia,dlaczego my sie tak nie umiemy bawic.
Ruch przoduje ,potem Gornik ,GKS,Polonia Bytom ,Tyscy ,i Piast Gliwicie.
|