Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 22.08.2009, 12:13
No trzeba przyznac ze ekipy ze Slaska u siebie sa przecietne ale na wyjazdy jadą konkretnie .
Teraz mamy porownanie jak bawil sie Ruch a jak my.Nas bylo 500 ,a ich ponad 1300....

Liczby i cala reszta warte zastanowienia,dlaczego my sie tak nie umiemy bawic.


Ruch przoduje ,potem Gornik ,GKS,Polonia Bytom ,Tyscy ,i Piast Gliwicie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując