Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
10566
22.08.2009, 11:23
Jakiego operatora internetu polecacie do domu ? , co najlepiej cenowo wychodzi i jak wyglądają pirazy oko koszty montażu...
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA
Anty Jude
1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1986
Znajdź inne posty napisane przez 1986