Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
#
10564
22.08.2009, 11:01
mathouse
napisał(a):
Szczerze ?
Chvja Ci zrobia.
W polsce jezeli kogos nie poslesz na wozek inwalidzki
albo nie zabijesz to opcje sa 4:
- umorzenie
- zawiasy
- grzywna.
- prace spoleczne
Wiezenie Ci nie grozi
i Tak juz sa przepelnione..
Bratu zalozyli sprawe o grozby karalne : jakies tam strasznie chamskie
smsy do bylej laski i jej siostry - skonczylo sie na pracach spolecznych
A prokurator jeszcze do niego
" no to jaka kare chcesz "
"yyyy no jak najmniejsza"
"a to prace spoleczne ci dam , moze byc ?'
A to spoko
Aaaa jeszcze takie pytanie, ogólnie na temat spisania przez policję. Bo w sumie z tego co wiem, spisanie to jeszcze nic, ale czy są jakieś konsekwencje np. przy 3 spisaniu?
Mistel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistel
Znajdź inne posty napisane przez Mistel