Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10564
Stary 22.08.2009, 11:01
mathouse napisał(a):Wyświetl post
Szczerze ?
Chvja Ci zrobia.

W polsce jezeli kogos nie poslesz na wozek inwalidzki
albo nie zabijesz to opcje sa 4:

- umorzenie
- zawiasy
- grzywna.
- prace spoleczne

Wiezenie Ci nie grozi i Tak juz sa przepelnione..

Bratu zalozyli sprawe o grozby karalne : jakies tam strasznie chamskie
smsy do bylej laski i jej siostry - skonczylo sie na pracach spolecznych
A prokurator jeszcze do niego
" no to jaka kare chcesz "
"yyyy no jak najmniejsza"
"a to prace spoleczne ci dam , moze byc ?'
A to spoko

Aaaa jeszcze takie pytanie, ogólnie na temat spisania przez policję. Bo w sumie z tego co wiem, spisanie to jeszcze nic, ale czy są jakieś konsekwencje np. przy 3 spisaniu?
Odpowiedz cytując