ciacho napisał(a):

|
Sorry, ale możecie mi powiedzieć z jakiego powodu go wyzywacie? Czyżby z tego, że przyszedł do nas na 3 miesiące, zgarnął niezłą kapuchę, nic nie pokazał i odszedł? Jeśli dlatego nazywacie go łajzą i mendą, to jak nazwiecie Bednarza i Skorżę, którzy doprowadzili do zatrudnienia tej mendy i łajzy? Widzę, że nie macie zbyt dobrego zdania o naszym sztabie.
|
Matusiak robił wszystko, żeby w formie nie być. Wolał za to żyć w świecie wina i giełdy. Poza tym jest to człowiek, który w swojej krótkiej karierze był już w(między innymi): ŁKS'ie i Widzewie, oraz Wiśle i Cracovii..