Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2469
Stary 22.08.2009, 10:36
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale możecie mi powiedzieć z jakiego powodu go wyzywacie? Czyżby z tego, że przyszedł do nas na 3 miesiące, zgarnął niezłą kapuchę, nic nie pokazał i odszedł? Jeśli dlatego nazywacie go łajzą i mendą, to jak nazwiecie Bednarza i Skorżę, którzy doprowadzili do zatrudnienia tej mendy i łajzy? Widzę, że nie macie zbyt dobrego zdania o naszym sztabie.
Matusiak robił wszystko, żeby w formie nie być. Wolał za to żyć w świecie wina i giełdy. Poza tym jest to człowiek, który w swojej krótkiej karierze był już w(między innymi): ŁKS'ie i Widzewie, oraz Wiśle i Cracovii..
Ostatnio edytowane przez leyzer87 : 22.08.2009 o godz. 10:38.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując