Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10563
Stary 22.08.2009, 09:23
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
Czy jak oglądacie galerię zdjęć na http://www.wislakrakow.com , na przykład ta ostatnia z Gdyni:
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=853 to klikając na numerki galerii nie otwiera Wam się ona i jest jakiś błąd, a klikając na numerek i otwórz w nowym oknie otwiera się normalnie?
Ja mam tak z każą galerią tutaj i nie wiem czy to coś u mnie, czy tak po prostu jest ....
Cos u Ciebie po prostu...
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując