|
Oficjalny piknik
Offline
|
|
Lupo napisał(a): 
Moje pytanie brzmi tak... Czy oreintuje się ktoś w busach lub też PKSach z Zakopanego do granicy ze Słowacją? Są takie? Jaka cena?
Tak jak i jestem ciekaw cen na Słowacji.. w tych sklepikach przygranicznych. Czy wporwadzenie euro jest tam znacząco odczuwalne?
Z góry dziękuję!
|
Na nową stronę.
|
|