Czy jak oglądacie galerię zdjęć na
http://www.wislakrakow.com , na przykład ta ostatnia z Gdyni:
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=853 to klikając na numerki galerii nie otwiera Wam się ona i jest jakiś błąd, a klikając na numerek i otwórz w nowym oknie otwiera się normalnie?
Ja mam tak z każą galerią tutaj i nie wiem czy to coś u mnie, czy tak po prostu jest ....