Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10561
Stary 22.08.2009, 09:14
Czy jak oglądacie galerię zdjęć na http://www.wislakrakow.com , na przykład ta ostatnia z Gdyni:
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=853 to klikając na numerki galerii nie otwiera Wam się ona i jest jakiś błąd, a klikając na numerek i otwórz w nowym oknie otwiera się normalnie?
Ja mam tak z każą galerią tutaj i nie wiem czy to coś u mnie, czy tak po prostu jest ....
Odpowiedz cytując