Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 22.08.2009, 09:00
omen69, dorabiasz strasznie ideologię. Trener zawsze będzie zachwalać następnego przeciwnika przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszy to zwyczajna kurtuazja. Drugi to konieczność przekonania zawodników żeby nie zlekceważyli przeciwnika. Przed meczem z Zagłębiem miał powiedzieć, że pykniemy ich conajmniej czwórką? Ciekawe co by wtedy dzialo się w głowach naszych piłkarzy.

Nie zauważyłeś zapewne nowej filozofii Skorży, który wymaga teraz od drużyny strzelania jak największej ilości bramek. Trener pod tym zględem stał się teraz o wiele bardziej wymagający i to jest bardzo pozytywna zmiana. Ty jednak wolisz przyczepić się do zwyczajowych wypowiedzi z konferencji prasowych jakich udziela praktycznie każdy profesjonalnie podchodzący do zawodu trener i dorobić do tego ideologię, że Skorża ma w porach.
Ostatnio edytowane przez Arked : 22.08.2009 o godz. 09:15.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)