|
omen69, dorabiasz strasznie ideologię. Trener zawsze będzie zachwalać następnego przeciwnika przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszy to zwyczajna kurtuazja. Drugi to konieczność przekonania zawodników żeby nie zlekceważyli przeciwnika. Przed meczem z Zagłębiem miał powiedzieć, że pykniemy ich conajmniej czwórką? Ciekawe co by wtedy dzialo się w głowach naszych piłkarzy.
Nie zauważyłeś zapewne nowej filozofii Skorży, który wymaga teraz od drużyny strzelania jak największej ilości bramek. Trener pod tym zględem stał się teraz o wiele bardziej wymagający i to jest bardzo pozytywna zmiana. Ty jednak wolisz przyczepić się do zwyczajowych wypowiedzi z konferencji prasowych jakich udziela praktycznie każdy profesjonalnie podchodzący do zawodu trener i dorobić do tego ideologię, że Skorża ma w porach.
Ostatnio edytowane przez Arked : 22.08.2009 o godz. 09:15.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|