Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15615
Stary 22.08.2009, 08:56
Ja rozumiem ze trzeba latac wirtualna dziura budzetowa(bo oczywiscie dziura taka powstaje wskutek wliczenia zarobkow na pucharach ktore juz wczesniej zostaja wliczone do budzetu mimo tego ze nie wiemy ak klub sie spisze w pucharach) ale szkdoa ze lata sie ja w ten sposob ze pozbywa sie glownego zawodnika kosztem pieniedzy i jakby nie bylo utrudnia sie walke o mistrzostow Polski nikogo nie sprowadzajac bo zapewne wlsnie tyak bedzie...
Odpowiedz cytując