4fan_player napisał(a):

|
No niestety Paweł pewnie odejdzie. Pepe nam mistrza nie da on jest strasznie słaby. A wątpię żeby w tydzień przyszedł jakiś napastnik który się zgra z drużyną od razu.
|
Czyli mistrza już nie dostaniemy ? rok temu po kontuzji PB tez jeczenie bylo. Dajcie spokoj, trzeba wierzyc ze Csaplar nam kogos wynajdzie