Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15614
Stary 22.08.2009, 08:52
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
No niestety Paweł pewnie odejdzie. Pepe nam mistrza nie da on jest strasznie słaby. A wątpię żeby w tydzień przyszedł jakiś napastnik który się zgra z drużyną od razu.
Czyli mistrza już nie dostaniemy ? rok temu po kontuzji PB tez jeczenie bylo. Dajcie spokoj, trzeba wierzyc ze Csaplar nam kogos wynajdzie
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując