Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 22.08.2009, 08:47
Ten mecz to najprostszy przykład na to, że można wygrać 1:0 i zagrać dobry mecz. Tak jak i można wygrać 3:0 i mecz zagrać słaby (w co tak niektórzy nie mogą uwierzyć).

Bardzo fajne spotkanie Wisły. Troszkę więcej opanowania pod bramką rywali potrzebne. Arka postawiła ciężkie warunki i była trudnym rywalem
Odpowiedz cytując