|
Ten mecz to najprostszy przykład na to, że można wygrać 1:0 i zagrać dobry mecz. Tak jak i można wygrać 3:0 i mecz zagrać słaby (w co tak niektórzy nie mogą uwierzyć).
Bardzo fajne spotkanie Wisły. Troszkę więcej opanowania pod bramką rywali potrzebne. Arka postawiła ciężkie warunki i była trudnym rywalem
|