WHITE*STAR napisał(a):

Andy Johnson i Kamara to zdecydowanie lepsi napastnicy, jednak z całą resztą Paweł powinien walkę o miejsce w składzie wygrać.
Chyba niewiele osób się na tym forum zastanawiało nad tym, że możemy mieć 650 tys € za transfer Uche albo 2,5 mln € za transfer Brożka. Obaj przecież do Fulham nie trafią.
|
Wytłumacz mi, dlaczego?
Za Brożka powinno do nas trafić przynajmniej dwóch napastników bo nawet z nim składzie jest bieda z przodu. Obawiam się jednak, że przyjdzie conajwyżej ktoś na jego miejsce.