Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15613
Stary 22.08.2009, 08:37
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Andy Johnson i Kamara to zdecydowanie lepsi napastnicy, jednak z całą resztą Paweł powinien walkę o miejsce w składzie wygrać.

Chyba niewiele osób się na tym forum zastanawiało nad tym, że możemy mieć 650 tys € za transfer Uche albo 2,5 mln € za transfer Brożka. Obaj przecież do Fulham nie trafią.
Wytłumacz mi, dlaczego?

Za Brożka powinno do nas trafić przynajmniej dwóch napastników bo nawet z nim składzie jest bieda z przodu. Obawiam się jednak, że przyjdzie conajwyżej ktoś na jego miejsce.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując