Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15612
Stary 22.08.2009, 08:09
No niestety Paweł pewnie odejdzie. Pepe nam mistrza nie da on jest strasznie słaby. A wątpię żeby w tydzień przyszedł jakiś napastnik który się zgra z drużyną od razu.
Odpowiedz cytując