|
Ja niektórych nie rozumiem,jak Wisła nie wygra 4 - 5-0 to że gra piach, straszny chaos itp, itd.
Arka się przed Wisłą nie położyła, zagrała dobry mecz.Wisła pokazała dziś, że mimo przeciwnika który gra agresywnie, ostro, potrafi się obronić i wygrać mecz. Przecież wszystkiego wygrać nie można.
Mam nadzieje, że po tym meczu ci co krytykowali Pawełka za jego wpadki, za ten mecz go pochwalą, bo naprawdę w pierwszej połowie skórę nam uratował.
|