WHITE*STAR napisał(a):

Andy Johnson i Kamara to zdecydowanie lepsi napastnicy, jednak z całą resztą Paweł powinien walkę o miejsce w składzie wygrać.
Chyba niewiele osób się na tym forum zastanawiało nad tym, że możemy mieć 650 tys € za transfer Uche albo 2,5 mln € za transfer Brożka. Obaj przecież do Fulham nie trafią.
|
No to lepsze 650 tys Euro za transfer Uche... i tak przecież dla nas już nie gra! (kasa za darmo)
Z tego co napisałeś to najgorsza z możliwych alternatyw - tracimy Brożka za pieniądze mniejsze niż Lech sprzedał Murawskiego i do tego nie dostajemy pieniędzy za Uche.... Oby to nie okazało się prawdą.