Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15610
Stary 22.08.2009, 02:22
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Dziwna sprawa.. wydaję się, że Brożek na 95% jest w Fulham ale... Eric Newland, Andy Johnson, Diomansy Kamara, Edie Johnson, Boby Zamora i jeszcze Michael Uwezu - niby za kogo ma grać?
Andy Johnson i Kamara to zdecydowanie lepsi napastnicy, jednak z całą resztą Paweł powinien walkę o miejsce w składzie wygrać.

Chyba niewiele osób się na tym forum zastanawiało nad tym, że możemy mieć 650 tys € za transfer Uche albo 2,5 mln € za transfer Brożka. Obaj przecież do Fulham nie trafią.
Odpowiedz cytując