royalmichael napisał(a):

|
Dziwna sprawa.. wydaję się, że Brożek na 95% jest w Fulham ale... Eric Newland, Andy Johnson, Diomansy Kamara, Edie Johnson, Boby Zamora i jeszcze Michael Uwezu - niby za kogo ma grać?
|
Andy Johnson i Kamara to zdecydowanie lepsi napastnicy, jednak z całą resztą Paweł powinien walkę o miejsce w składzie wygrać.
Chyba niewiele osób się na tym forum zastanawiało nad tym, że możemy mieć 650 tys € za transfer Uche albo 2,5 mln € za transfer Brożka. Obaj przecież do Fulham nie trafią.