|
Jeszcze parę słów co do Pawła Brożka i jego ewentualnego transferu. Moim zdaniem liga angielska może być dla niego wielkim wyzwaniem z którym może sobie nie dać rady. Zawsze sobie tak kalkulowałem ,że dla takiego napastnika jak Paweł najlepszym rozwiązaniem byłaby kariera polegająca na systematycznym awansie w klubie średniej klasy w takiej lidze jak francuska. Pograć dwa sezony w takich warunkach. Oswoić się z profesjonalnymi metodami treningowymi , z odwiecznym nie znanym z polskich klubów problemem konkurencji o miejsce w pierwszej jedenastce, co więcej wyrobienie w sobie umiejętności wygrywania tego typu rywalizacji. To pomogłoby Pawłowi w wykorzystaniu swojego stale zwiększającego sie potencjału w klubie z wyższej półki. Tymczasem przejście do ligi angielskiej to skok do bardzo głębokiej wody. Przed Pawłem wielka praca. Małe potknięcie może skutkować totalnym załamaniem. Powtórzy się wariant ,który przerabiało wielu polskich piłkarzy 1 mecz pełne 90 minut 2 mecz wejście z ławki w 60 minucie 3 mecz ławka 4 mecz trybuny. Paweł to dobry piłkarz ,miejmy nadzieję ,że sobie poradzi. Tym bardziej ,że napastnika przede wszystkim rozlicza się bramek w Anglii potrafią dokonale rozliczać.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 22.08.2009 o godz. 00:08.
|