Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 22.08.2009, 00:00
ja bym powiedział, że mecz był trochę jak festiwal...niewykorzystanych sytuacji, sami nie mogliśmy strzelić bramki, ale widać opatrzność zważała na to, że byliśmy lepsi i w nagrodę dostaliśmy od Arki samobója najbardziej szkoda mi tej sytuacji Kirma sam na sam. Dobrze by mu zrobiło, gdyby strzelił tego swojego pierwszego gola dla Wisły...ale co się odwlecze to mam nadzieję nie uciecze najważniejsze 3 pkt.
What's new?

Odpowiedz cytując