|
Co do Pawełka - normalny mecz w wykonaniu przyzwoitego bramkarza.
Szkoda tylko, że doszło do tego że bramkarz Mistrza Polski jest przez niektórych wychwalany pod niebiosa po normalnym, przyzwoitym meczu. Takie mecze jak dzisiaj to powinna być norma i tyle. Dlatego pochwał mu nie będę dawał, bo i za co?
|