Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 21.08.2009, 23:50
Co do Pawełka - normalny mecz w wykonaniu przyzwoitego bramkarza.

Szkoda tylko, że doszło do tego że bramkarz Mistrza Polski jest przez niektórych wychwalany pod niebiosa po normalnym, przyzwoitym meczu. Takie mecze jak dzisiaj to powinna być norma i tyle. Dlatego pochwał mu nie będę dawał, bo i za co?
the end
Odpowiedz cytując