Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15602
Stary 21.08.2009, 23:33
nie ma już na świecie zawodników, którzy byliby skłonni zostać w "swojej" drużynie do końca kariery, chyba, że jest to team za najwyższej półki. Paweł był bliski ideału...... jeszcze raz powodzenia zawsze będe Tobie kibicował ...... tak jak i Frankowskiemu
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując