Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15600
Stary 21.08.2009, 23:24
mic napisał(a):Wyświetl post
A czy Brozek powiedzial ze chce grac w Wisle do konca kariery ?
Ja nie przypominam sobie
Czy Brozek idzie dorobic do pilkarskiej emerytury ?
Nie, idzie rozwijac sie dalej, w wieku 25 lat, a nie 30-paru
Czy Brozek ucieka przy najblizszej nadarzajacej sie okazji ?
Nie, juz pare ofert odrzucil, nie pcha sie na sile
Czy Brozek idzie za "pare pilek" albo doplaca jeszcze do swojego transferu ?
Nie, dzieki niemu Wisla zgarnie dobre pare milionow, a nie ledwo pareset tysiecy

"Mniej wiecej" to jak "prawie" - robi wielka roznice
W sumie przyznaje racje
Odpowiedz cytując