Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 21.08.2009, 23:20
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Może to ktoś potwierdzić
To chyba Terlecki powiedział. Miał niedawno rozmawiać z Bednarzem i usłyszał, że Brożek zostaje w Wiśle. Problem w tym, że Terlecki zaznaczył, że to było jakiś czas temu, nim pojawiły się informacje o ofercie Fulham.
Odpowiedz cytując