KOMINEK napisał(a):

Może to ktoś potwierdzić
|
To chyba Terlecki powiedział. Miał niedawno rozmawiać z Bednarzem i usłyszał, że Brożek zostaje w Wiśle. Problem w tym, że Terlecki zaznaczył, że to było jakiś czas temu, nim pojawiły się informacje o ofercie Fulham.