Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15597
Stary 21.08.2009, 23:09
Każdy ma prawo dostać szanse, Paweł miał dwa dobre sezony, zrobił co mógł zrobić. Więcej już w naszej lidze nie ugra. Można mu tylko życzyć powodzenia bo liga Angielska jest na prawdę mocna.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując