Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15595
Stary 21.08.2009, 23:04
no i powiedzcie mi czym różni się x odejście Brożka od odejscia Frankowskiego?mniej więcej w tym samym czasie z tego samego powodu, widać, że
frankowski był bardziej kochany, był po prostu lepszym piłkarzem
(między miłością a nienawiścią mały krok) trak tragicznej sytuacji nie było jeszcze nigdy jestesmy bez napastnika!!! Mały zbyt szybko uwierzył, że jest dobrym napastnikiem Ćwieląg natomiast jest dobrym napastnikiem ale w to nie wierzy na razie jest dobrze ale nie wiemy co przyniesie nowy dzień
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując