dawidTS napisał(a):

|
siemka,chcę sie zapisac na moay thai albo inną sztukę walki (oczywiscie dla poczatkujacego )najlepiej gdzieś w Bronowicach ale rozwaze kazde inne propozycje,macie jakies namiary?
|
a nie lepiej boks tajski ? ćwiczymy ciosy na żelażnych drągach,by wzmocnić piszczele
