Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mrozonek
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 21.08.2009, 22:56
przypominam wszyskim uzytkownikom forum o meczu 29 sierpnia - w sobotę o godzinie 16 z Jagiellonią Białystok

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iellonia_6186/ - bilety od poniedziałku w Wiślackim Świecie

musimy zapełnic stadionik w Sosnowcu ! nikt ( z Krakowa ) nie zostaje na forum !!
Odpowiedz cytując