przypominam wszyskim uzytkownikom forum o meczu 29 sierpnia - w sobotę o godzinie 16 z Jagiellonią Białystok
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iellonia_6186/ - bilety od poniedziałku w Wiślackim Świecie
musimy zapełnic stadionik w Sosnowcu ! nikt ( z Krakowa ) nie zostaje na forum !!