Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15593
Stary 21.08.2009, 22:48
Poczekajcie łaskawie na oficjalne informacje! Zobaczymy jak się sprawy potoczą, nigdy nic nie wiadomo. Póki co Paweł jest naszym zawodnikiem i szczerze się zdziwię jeśli w tym okienku nas opuści!
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując