Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
15593
21.08.2009, 22:48
Poczekajcie łaskawie na oficjalne informacje! Zobaczymy jak się sprawy potoczą, nigdy nic nie wiadomo. Póki co Paweł jest naszym zawodnikiem i szczerze się zdziwię jeśli w tym okienku nas opuści!
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku