Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15592
Stary 21.08.2009, 22:28
Bajzat nie grał w ostatnich 4 meczach ligowych swojej drużyny, więc chyba jest kontuzjowany. Wątpię, żeby Wisła zdecydowała się sprowadzić kontuzjowanego zawodnika.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując