Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 21.08.2009, 21:53
Czas Mauro miną i to widać ale czemu się tak ciągle czepiacie, zagrał dziś tak jak reszta drużyny.
Jak dla mnie władze klubu powinny siąść z nim do rozmów i spytać się czy chce jeszcze pograć czy będzie kończył karierę u nas. Jeśli będzie 1 opcja pozwolić mu odejść i pomoc w znalezieniu klubu jeśli opcja 2 godziwie pożegnać i pogadać z nim o pracy w klubie np jako scout na Am. płd.
Niestety to nie Maldini i te 33 lata widać jak nic.

A co do dziśiejszej gry to już wcześniej napisałem co sądzę. Najważniejsze 3 ptk. !


Odpowiedz cytując