|
Czas Mauro miną i to widać ale czemu się tak ciągle czepiacie, zagrał dziś tak jak reszta drużyny.
Jak dla mnie władze klubu powinny siąść z nim do rozmów i spytać się czy chce jeszcze pograć czy będzie kończył karierę u nas. Jeśli będzie 1 opcja pozwolić mu odejść i pomoc w znalezieniu klubu jeśli opcja 2 godziwie pożegnać i pogadać z nim o pracy w klubie np jako scout na Am. płd.
Niestety to nie Maldini i te 33 lata widać jak nic.
A co do dziśiejszej gry to już wcześniej napisałem co sądzę. Najważniejsze 3 ptk. !
|