Plan minimum wykonany chociaż mogliśmy pokusić się o kolejne bramki.Liczę na to że Brożek zostanie z nami ale tak patrząc w przyszłość to jeśli już ma odejść to teraz a nie za rok przed walką w LM.JUŻ TROCHĘ UPRZEDZAM FAKTY BO NAJPIERW TRZEBA ZDOBYĆ MISTRZOSTWO ALE JAKOŚ DZIWNIE SPOKOJNY JESTEM O TO
