Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
15588
21.08.2009, 21:07
Cóż Brożek powiedział że jest duża szansa, że odejdzie. Zapewne przyjdzie Peter Bajzat tylko czy to wystarczy żeby walczyć o mistrza?
Selene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selene
Znajdź inne posty napisane przez Selene