Temat
:
[4 Kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 21 sierpnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22
Offline
#
123
21.08.2009, 21:04
Czuje cos ze bedziemy bez zadnego napastnika, bo Malecki jak narazie do Brozka to ma daleko, a Cwielong moze w przyszlosci cos z niego bedzie.
KUPIĘ TE SZALIKI
tranceaddict
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tranceaddict
Znajdź inne posty napisane przez tranceaddict