Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 21.08.2009, 21:04
Czuje cos ze bedziemy bez zadnego napastnika, bo Malecki jak narazie do Brozka to ma daleko, a Cwielong moze w przyszlosci cos z niego bedzie.
Odpowiedz cytując