Temat
:
[4 Kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 21 sierpnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
120
21.08.2009, 21:01
Tak sie zastanawiam, czy ci Panowie z Londynu ogladajac jeszcze kilka spotkan nie zdecyduja sie czasem na Maleckiego.
uzytkownik_forum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uzytkownik_forum
Znajdź inne posty napisane przez uzytkownik_forum