Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 21.08.2009, 20:36
Czy dobra?! Osobiście wolałbym zobaczyć Cwielonga tylko broń Boże nie w ataku lecz na lewej pomocy, Krim mógłby przejść na prawe skrzydło, skoro tam się lepiej czuje. Łobodziński jakiś niewyraźny, jedyne czym się wyróżniał to dreptaniem, podaniami do tyłu i... stratami.


....
Druga połowa zdecydowanie dla Wisły! Mogłoby być nawet 0:5 po strzałach Małeckiego, Krima, Cantoro, i słupku Brożka... makabra. Mam nadzieję , że powiedzenie "niewykorzystane sytuacje się mszczą" nie sprawdzi się dziś :/ Bledzewski dziś najwyższa nota .....
Ostatnio edytowane przez Lysy : 21.08.2009 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując