mic napisał(a):

Wie ktos co sie dzieje z kanalem "lukaszewski27" na justinie ?
Ma ktos linki do wersji 700 kb albo wyzszej na justinie ? Na sport-video nie ma :(
|
http://hqtv.com.pl/kanal_hqtv/hd.php
Tu jest nawet dobra jakość. Chyba lepsza jak na sopcascie