Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10545
Stary 21.08.2009, 16:45
madenn napisał(a):Wyświetl post
mam troche nietypowe pytanie

kojarzy ktoś gdzie w Krakowie można napotkać lody WŁOSKIE
Na placu bieńczyckim były w roku szkolnym.
Odpowiedz cytując