Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 21.08.2009, 16:40
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
To ja jeszcze lepiej Ide na hardcore 13 meczy

Koszyce-AS Roma 2
PAOK S.-Heerenveen 1
St.Bukareszt-St.Patricks 1
D.Bukareszt-Liberec 1
Twente-FK Karabach 1
Benfica-Poltava 1
Galatasaray-Levadia Talli 1
Lazio Rzym-Elfsborg 1
Ajax-Slovan 1
Bremen-Aktobe 1
Everton-Olomouc 1
Fulham-Perm 1
Bilbao-Tromso 1

za 2zł, do wygrania 75
(wczorajsze mecze LM spier..... mi 3 kupony)
Dodaj jeszcze 899 meczy i wygrasz na pewno...lepiej juz to dwa zlote na lody wydac..

Edit :
Jaro zycze powodzenia na kuponie nr 2 bo szansa jest spora,a stawka warta zagrania
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując