Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
4109
21.08.2009, 16:40
bartek89TS
napisał(a):
To ja jeszcze lepiej
Ide na hardcore
13 meczy
Koszyce-AS Roma 2
PAOK S.-Heerenveen 1
St.Bukareszt-St.Patricks 1
D.Bukareszt-Liberec 1
Twente-FK Karabach 1
Benfica-Poltava 1
Galatasaray-Levadia Talli 1
Lazio Rzym-Elfsborg 1
Ajax-Slovan 1
Bremen-Aktobe 1
Everton-Olomouc 1
Fulham-Perm 1
Bilbao-Tromso 1
za 2zł, do wygrania 75
(wczorajsze mecze LM spier..... mi 3 kupony
)
Dodaj jeszcze 899 meczy i wygrasz na pewno...lepiej juz to dwa zlote na lody wydac..
Edit :
Jaro zycze powodzenia na kuponie nr 2 bo szansa jest spora,a stawka warta zagrania
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat