|
Okej. Ale skoro obserwujesz naszą lige od dawna, powinienes pamietać że Bartosz Ślusarski przed wyjazdem z kraju, miał 50% skuteczności w strzałach na pustą bramke.
Panicz Matusik rozegrał dobre pół roku w Bełchatowie, i strzelił bramke po podaniu Van Buytena. Owszem wtedy on kręcił naszymi obrońcami, ale nie zapominajmy że najbardziej kręcony był środkowy z polecenia, Dariusz D. nie grajacy juz w naszej drużynie.
Łącząc obu tych napastników, powstaje taki luksuwowy, stuninogowany po wieśniaczemu, land rower do wyścigów na 1/4 mile tyle ze bez silnika.
Matusik - od czasów odejścia z GKSu Bełchatów czyli koniec 2006, będac w 5 klubach strzelił 5 bramek
Ślusarski - od jesienie 2007 6 bramek grajac w 4 klubach.
oczywiscie, moge sie mylic, i razem mogĄ stworzyc prawdziwa mieszkane wybuchowa, acz ...nie sadze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|